Alpinia, Hiacynt, Arnika – Topowe kolekcje baterii umywalkowych Deante!

Alpinia, Hiacynt, Arnika – Topowe kolekcje baterii umywalkowych Deante!

Deante to firma, ciesząca się wciąż rosnącym zainteresowaniem inwestorów, zarówno tych prywatnych, jak i architektów oraz projektantów wnętrz. Nic dziwnego, bo w jej ofercie znaleźć można wiele wysokiej jakości produktów do łazienki, których montaż gwarantuje wieloletnie użytkowanie. Jeśli planujesz remont łazienki, koniecznie poznaj topowe kolekcje baterii umywalkowych Deante.

Bateria umywalkowa Deante z serii Alpinia – łazienkowa klasyka w najlepszym wydaniu

W linii Alpinia pojawiły się różnego rodzaju baterie, różniące się od siebie stylem, wysokością i kolorem. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj Deante Alpinia bateria umywalkowa wysoka BGA. To stojąca bateria, która sprawdzi się w łazienkach tradycyjnych i bardziej modernistycznych. Zasięg wylewki wynosi tutaj 165 cm. Gwarancja producenta rozciągnięta została aż na 7 lat, a wysoka jakość wykonania gwarantuje elegancki wygląd, ale również zapewnia bezawaryjne użytkowanie.

Na szczególną uwagę zasługuje również kolor chromu, który sprawia, że bateria komponuje się z innymi elementami wystroju w łazienkach tradycyjnych, ale również i bardziej nowoczesnych. Model został wyposażony także w perlator, napowietrzający strumień wody oraz w korek klik-klak umożliwiający bezproblemowe otwieranie i zamykanie odpływu.

W linii Alpinia pojawiły się również inne modele. Warto tutaj wspomnieć np. o baterii Deante Alpinia Gold w wyjątkowym złotym kolorze, wykonanej z wysokiej jakości mosiądzu i tworzącej doskonałe połączenie z aranżacjami w stylu glamour.

bateria umywalkowa Deante

Linia Arnika – lider swojej kategorii

Poszczególne linie sprawiają, że łazienka zachwyca swoim wyglądem, a jej kolejne elementy tworzą spójną, harmonijną całość. Tak jest w przypadku linii Arnika, którą tworzą wysokiej jakości produkty, zachwycające swoją estetyką, ale również i jakością wykonania.

W linii Arnika na szczególną uwagę zasługuje model Arnika GOLD BQA. Ta Deante Arnika bateria umywalkowa, charakteryzująca się wyjątkowym kolorem, doskonale wpisującym się w nowoczesne rozwiązania aranżacyjne. Warto tutaj zwrócić uwagę na korek click-clack wykończenie mosiądzowe oraz dodatkowe funkcje, jak napowietrzanie strumienia wody.

W linii Arnika można znaleźć również inne, wysokiej jakości produkty, zwracające uwagę inwestorów. To chociażby bateria umywalkowa Deante Arnika BQA w kolorze czarnym czy też model Arnika BQU D20N titanum, który z pewnością zachwyci wszystkich swoją niebagatelną estetyką.

Bateria umywalkowa Deante Hiacynt – klasyczne rozwiązanie do każdej łazienki

Deante Hiacynt to linia przeznaczona dla wielbicieli tradycyjnych rozwiązań w nowej formie. Szczególną uwagę przykuwają kształty poszczególnych baterii. Tutaj znaleźć można modele czarne i białe, które uzupełnią wnętrza i nadadzą im wyjątkowego charakteru. Mogą one zapewnić wysoki komfort użytkowania, ale również taka armatura łazienkowa będzie doskonale prezentować się w każdym pomieszczeniu.

Klasyczne linie sprawiają, że z pewnością każdy wybierze coś dla siebie, nawet najbardziej wymagający klienci. Podczas wyboru baterii z linii Hiacynt, warto zwrócić uwagę na takie modele baterii łazienkowych, jak Deante Hiacynt bateria umywalkowa Nero oraz bateria umywalkowa podtynkowa biała. Więcej intersujących modeli i inspiracji można natomiast znaleźć na stronie https://www.lazienkiabc.pl/Deante-p14/Baterie-umywalkowe-c11, należącej do jednego z wiodących sklepów z armaturą kuchenną i łazienkową.

One thought on “Alpinia, Hiacynt, Arnika – Topowe kolekcje baterii umywalkowych Deante!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedemnaście − jedenaście =